O mnie

Zapraszam wszystkie zwierzaczki do nowo powstałego salonu psiej
urody w Tarnowie Podgórnym, przy ul. Wierzbowej 6.
Jestem Groomerem z powołania. Zwierzęta to moja pasja. Jestem właścicielką psów rasy Maltańczyk oraz kotów rasy Brytyjczyk. Prowadzę hodowlę domową tych ras. Tak jak wspomniałam praca ze zwierzętami to moje hobby. Przebywanie z nimi daje mi wiele satysfakcji, dlatego postanowiłam poświęcić im troszkę więcej czasu i otworzyć swój własny, profesjonalny salon groomerski.
Chcę stworzyć miejsce przyjazne dla odwiedzających mnie zwierząt oraz dla ich właścicieli. Sama traktuję swoje zwierzęta jak dzieci, więc doskonale rozumiem jaki stres przechodzi Pan czy Pani, kiedy musi oddać do psiego fryzjera swoje dziecko. Sama jednak wiem, że innej możliwości nie ma, ponieważ jest wiele takich ras psów, które wręcz wymagają wizyty u groomera. Bez odpowiedniego sprzętu i profesjonalnej wiedzy w zakresie pielęgnacji i strzyżenia, sami nie podołamy temu wyzwaniu.
Każdy właściciel psa chce mieć zdrowego, modnego i ładnie wyglądającego pieska. Moda i standardy wymuszają na nas dostosowanie się do dość wymagającego rynku. Postanowiłam wypełnić lukę jaka istnieje w usługach związanych z pielęgnacją i strzyżeniem psów i kotów. Sama nie raz próbowałam umówić swoje Maltańczyki do fryzjera i terminy były dość odległe. Jesteśmy zabiegani i mamy coraz mniej czasu a pieski czy kotki też wymagają uwagi.
Dlatego godziny w których będę przyjmować swoich klientów będą elastyczne. Proszę więc o kontakt telefoniczny, a dogodny dla wszystkich termin wizyty na pewno się znajdzie:-)